Inwestuj w nieruchomości z myślą o swojej przyszłości

Inwestycje w przygotowaniu

Inwestycje zrealizowane

Osiedle składa się z sześciu budynków jednorodzinnych, dwulokalowych w zabudowie szeregowej. W każdym budynku są dwa mieszkania z niezależnymi wejściami – jedno mieszkanie na parterze, jedno na pierwszym piętrze.
Mieszkanie na pierwszym piętrze dodatkowo posiada poddasze. Każde mieszkanie ma swój taras i oddzielony ogrodzeniem indywidualny ogródek.

Osiedle Osada Milano to nowoczesne oraz przestronne segmenty w Grodzisku Mazowieckim, dostępne w postaci lokali o dwóch różnych powierzchniach użytkowych. Nieruchomości składają się z parteru i piętra oraz cechują się przemyślanym układem pomieszczeń, a także posiadają podpięte wszystkie niezbędne media. Ich dodatkowym atutem jest fakt, że inwestycja znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji – zarówno pod względem dojazdu do stolicy jak i infrastruktury miejskiej.

Inwestycja „Rezydencja Centrum” znajduje się w Ząbkach, małym mieście graniczącym z Warszawą. Od centrum Warszawy dzieli ją jedynie 10 km. W skład Inwestycji wchodzi budynek pięciokondygnacyjny z windą oraz garażem naziemnym na parterze. Osiedle składa się z 44 lokali mieszkalnych, do każdego przypisane jest miejsce postojowe w parkingu naziemnym.

Inwestycja „Rezydencja Marki” to kameralny, trzypiętrowy budynek wyposażony w windę. W jego skład wchodzi 35 lokali mieszkalnych oraz garaż na poziomie parteru. Wszystkie zaprojektowane mieszkania charakteryzują się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Każdy lokal posiada miejsce postojowe w garażu oraz balkon lub taras o metrażu do 87,77 m²

Wejście i wjazd od ul. Bandurskiego.

Nadziemny garaż na parterze pozwoli uniknąć zalania podczas burz i ulewnych opadów.

Arrow top