Inwestuj w nieruchomości z myślą o swojej przyszłości

Co warto wiedzieć o WestadoM?

Deweloper icon

Deweloper

Założycielem WestadoM jest mgr Sławomir Burzyński – absolwent Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Sławomir Burzyński posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie na stanowiskach menedżerskich w kluczowych firmach deweloperskich w Warszawie oraz ogromną wiedzę merytoryczną z zakresu zarządzania projektami deweloperskimi. W swojej karierze wybudował ponad 2000 mieszkań zlokalizowanych w Warszawie, miejscowościach podwarszawskich oraz w Bydgoszczy i Lublinie.

Firma WestadoM powstała w 2013 roku. Do tej pory zrealizowała następujące Inwestycje:

Do prowadzonych przez siebie projektów zatrudniamy wyłącznie sprawdzoną, doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę, z którą od wielu lat wspólnie zarządzamy projektami deweloperskimi.

Jako firma z ogromnym doświadczeniem budujemy mądrze myśląc na każdym etapie realizacji inwestycji o potrzebach naszych Klientów. Wiemy, że mieszkanie powinno być idealnym miejscem do życia dlatego we wszystkich projektach, które realizujemy skupiamy się na jakości wykonania i funkcjonalności nieruchomości.

 

Biuro sprzedaży:

al. Prymasa Tysiąclecia 46 lok. 163 01-242 Warszawa

Inwestor icon

Inwestor Zastępczy

Naszą misją jest organizowanie i prowadzenie całego procesu deweloperskiego począwszy od poszukiwania atrakcyjnego gruntu pod realizację inwestycji poprzez pozyskanie finansowania dla całego przedsięwzięcia aż po prowadzenie i organizację budowy obiektów zakończone pozwoleniem na użytkowanie. WESTADOM prowadzi także wszelkie działania związane z wspieraniem sprzedaży poprzez kampanie reklamowe i akcje marketingowe.

Nasza oferta skierowana jest do firm i osób prywatnych, które są w posiadaniu gruntów.

Doradca Icon

Doradca

Doradzamy na rynku nieruchomości na każdym etapie procesu inwestycyjnego.

Na etapie przed- realizacyjnym np. w zakresie opracowania koncepcji, na etapie uzyskania wymaganych prawem pozwoleń, w zakresie opracowań finansowych inwestycji i pozyskania finansowania; Na etapie realizacji np. w zakresie budowy; w zakresie marketingu i sprzedaży

Bazując na naszym doświadczeniu, wychodzimy z założenia, że nie ma trudnych spraw jest tylko kwestia doboru właściwego rozwiązania.

Sprawdź naszą ofertę

Formularz kontaktowy    Arrow top